O mně

Jmenuji se Patrik Dostál a pracuji jako zprostředkovatel v realitní kanceláři RE/MAX Partner. Pomáhám svým klientům s prodejem, nákupem a pronájmem nemovitostí.

V současné době se trh s nemovitostmi neprojevuje příliš příznivě, avšak naše realitní kancelář dosahuje vynikajících výsledků, které zahrnují vysoké prodejní ceny a rychlé uzavření obchodů. Jak se nám to daří? Zde je několik faktorů, které přispívají našemu úspěchu:

  1. Každému klientovi se osobně věnujeme a připravujeme individuální plán prodeje
  2. Využíváme rozsáhlou databázi kontaktů po celé síti RE/MAX
  3. Aktivně se zaměřujeme na různé formy prodeje, včetně letáků, plachet a dalších kampaní
  4. Klademe důraz na kvalitní prezentaci (Homestaging, viedeoprohlídky…)
  5. Pečlivě připravujeme a realizujeme marketingové kampaně

Proč vsadit zrovna na mě? Mám všechny vlastnosti, které od skvělého realitního makléře očekáváte.

 

Férovost

Při jednání se mnou si můžete být jistí mou naprostou férovostí. Snažím se svým klientům vždy ve všem vyhovět, dbám i na spokojenost potenciálních zájemců. Tuto vlastnost jsem získal díky působení na profesionálním tenisovém okruhu jako rozhodčí.

Upřímnost

S každým jednám na rovinu. Chcete vědět všechny klady a zápory nemovitosti? Nic vám nezatajím. Řekneme si narovinu, jaká je přibližná cena Vaší nemovitosti. Nečekejte ode mě žádné finty a triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou. 

Skvělé vyjednávání

V dnešní době je na trhu s nemovitostmi vyjednávání o ceně zcela běžné. Z důvodu menší poptávky po nemovitostech mají zájemci z čeho vybírat. A proto vybírají mezi mnoha variantama. Z tohoto důvodu je důležité si vybrat makléře, který bude zastupovat Vás a ne stranu kupujících.

Výřečnost pravého obchodníka

Práce tenisového rozhodčího mi také pomohla při komunikaci s lidmi. Při každém jednání se snažím vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Svou přirozeně výřečnou povahu ve svém povolání zúročím dokonale.

Individuální přístup a trpělivost

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události emočně náročné. Dokáži se Vám plně přizpůsobit.

 

Zaujal jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
phone: fname: