O mně

Mé jméno je Patrik Dostál a jsem studentem vysoké školy. Bydlím v Kralupech nad Vltavou, nedaleko Prahy.  Jako realitní makléř působím pod úspěšnou mezinárodní firmou RE/MAX, konkrétně na pobočce RE/MAX Expert v Praze. Mojí specializací je prodej a pronájem nemovitostí jak v České republice, tak i v zahraničí. Kromě této specializace Vám dokáži zajistit i odhad nemovitosti, který budete potřebovat v případě prodeje nemovitosti nebo při dědickém řízení.

V případě zprostředkování prodeje či pronájmu zajistím profesionální nafocení nemovitosti, prověření nemovisti z hlediska právních vad a stavu nemovitosti. V neposlední řadě zařídím nákres půdorysu. Díky těmto věcem jsem schopný nemovitosti prodávat za nejvyšší možnou cenu. Veškeré smlouvy mi vypracovává právník s dlouholetými zkušenostmi.


 

Proč vsadit zrovna na mě? Mám všechny vlastnosti, které od skvělého realitního makléře očekáváte.

Férovost

Při jednání se mnou si můžete být jistí mou naprostou férovostí. Snažím se svým klientům vždy ve všem vyhovět, dbám i na spokojenost potenciálních zájemců. Tuto vlastnost jsem získal díky působení na profesionálním tenisovém okruhu jako rozhodčí.

Upřímnost

S každým jednám na rovinu. Chcete vědět všechny klady a zápory nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlím vám, kolik je reálné za vaši nemovitost dostat. Nečekejte ode mě žádné finty a triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou. Vše se snažím vysvětlit lidsky, s klienty jednám jako se členy vlastní rodiny.

Skvělé vyjednávání

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi někdo svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, vrhnu se do vyjednávání po hlavě.

Výřečnost pravého obchodníka

Práce tenisového rozhodčího mi také pomohla při komunikaci s lidmi. Při každém jednání se snažím vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Svou přirozeně výřečnou povahu ve svém povolání zúročím dokonale.

Individuální přístup a trpělivost

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události emočně náročné. Dokáži se Vám plně přizpůsobit.

 

Zaujal jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
lname: phone: fullname:
Beru na vědomí zpracování osobních údajů