Prodej bytu Mirador del Golf

Prodej bytu Mirador del Golf

Popis nabídky

Mirador del Golf kombinuje moderní a současný design v přírodním prostředí absolutní výsady, jako je golfové hřiště Estepona Golf, s výhledem do krajiny a na moře a orientací na jih.
A abyste si naplno užili tuto enklávu, navrhujeme byt vašich snů jako otevřené, světlé domy, s velkými okny a integrovanými kuchyněmi v obývacím pokoji plně vybavené a zařízené SIEMENS nebo podobným a s nejlepšími kvalitami a vybavením, klimatizací, instalací alarmu , detektor kouře, dvojité zasklení atd. a hodnocení energetické účinnosti B.
Ve společných prostorách si mimo jiné užijete nádherný bazén pro dospělé, tropické zahrady s nádhernou krajinnou úpravou, cesty osvětlené majáky a předinstalací dobíjecích stanic pro elektromobily v garážích.

MIRADOR DEL GOLF Development se nachází na pozemku o ploše 8 400 m2.Jedná se o nový stavební vývoj, který se skládá ze 6 bloků s celkem 54 jednotkami, které se postupně přizpůsobují topografii terénu s rozdílem 17 m ve svahu kopce a užívají si velkolepé VÝHLEDY NA MOŘE a prakticky všechny byty mají VÝHLED NA GOLF.
Tato speciální orografie pozemku a rozvržení budov, od bloku 6 umístěného v nejvyšší části kopce, po blok 1 umístěný ve spodní části, s bazénem a společnými prostory v centrální části, nám umožní navrhnout pro vás a požitek vašich smyslů mimořádná krajinná úprava, která spolu s nádhernými výhledy promění Mirador del Golf v jedinečné a privilegované místo.
Budete mít pocit, že vstoupíte do zvláštní oblasti, od přístupu, který vede od státní silnice k pozemku Development, hraničící s přírodní krajinou jedinečné krásy až po vjezd do golfového hřiště Estepona Golf s nádherným jezerem, které přivítá vás.
Exkluzivita a soukromí ve výstavbě pouhých 54 apartmánů v golfové komunitě Estepona Golf, jejíž Club House a Golfové hřiště můžete projít za dvě minuty z vašeho bytu, abyste mohli provozovat svůj oblíbený sport nebo se začít učit nebo si vychutnat snídani na Vaší terase, zatímco si budete užívat výhled na golfové hřiště a moře.

ESTEPONA HOTEL & SPA RESORT
Majitelé MIRADOR DEL GOLF mají v ceně nemovitosti VIP KARTU VLASTNÍKA ESTEPONA HOTEL & SPA RESORT s platností 12 měsíců.
Výhody majitele:
• Užijte si jako skutečný host v Estepona Hotel & Spa Resort všechna zařízení: pláž, bazény, lehátka, bary a restaurace, Spa & Fitness centrum atd.

Speciální ceny a slevy:
- Sportovní hřiště, parkoviště, wellness a houpací sítě na pláži: 20% sleva.
- Měsíční poukaz Fitness Club & Gym: Zeptejte se na možnosti v hotelu.
- Resortní gastronomie: 10% sleva.
- Využití bazénů: Denní vstupenka 25 € na osobu a 15 € za dítě (4 - 12 let).
- Rezervace zasedacích místností: 10% sleva.

Informace o nabídce

Lokalita
OkresMalága
UliceSector URP T-2. Estepona Golf
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky290-NP00168
Datum aktualizace21.08.2022
K dispozici od30.09.2022
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
VybavenoČástečně
Počet podlaží objektu4
Celková podlahová plocha m288
Plocha terasy m227
Počet teras1
ElektřinaElektro - 230 V
Datum nastěhování30.09.2022
Popis bytu
KategorieByty
Číslo podlaží v domě1
Dispozice bytu3+kk
VlastnictvíOsobní
Stav bytuVe výstavbě (hrubá stavba)
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází na ulici Sector URP T-2. Estepona Golf. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.
*
*
*
fullname: lname: fname: email: