Prodej domu Hoyo 17, Gibraltar

Prodej domu Hoyo 17, Gibraltar

Popis nabídky

Projekt Hoyo 17 nabízí nádherné domy s veškerým luxusem místního vybavení, exkluzivním prostředím a nádhernými výhledy na 36 jamkové golfové hřiště v záviděníhodném prostředí. Tyto domy mohou sloužit jako hlavní rezidence, rekreační dům nebo fantastická investice.

Soukromý ráj...
Autentická oáza klidu navržená s ohledem na privilegia a exkluzivitu pro každý den v rámci Vaší vlastní soukromé urbanizace. V této lokalitě je v průměru 330 slunečních dní v roce s průměrnou teplotou nad 18 stupňů. Oblast San Roque Golf je dokonalým prostředím pro klidný život a také pro plnohodnotný a aktivní život obklopený přírodní krajinou plnou oslnivé krásy v exkluzivním soukromém ráji. Je to místo, které poskytuje potěšení z jedinečného životního stylu, aniž by jste museli cokoliv obětovat.

Žij život naplno ...
Projekt nabízí exkluzivní bydlení obklopené klidem a tichem. Dominují zde neposkvrněná greeny 18 jamkového golfového hřiště, modrá obloha a andaluské slunce, které oblast zalévá po celý rok. Mimo jiné se můžete ochladit v soukromém bazénu využít posilovnu nebo se pouze opalovat na velkolepé terase. Toto jsou pouze příklady některých možností trávení volného času, které developerský projekt nabízí. Domy vynikají svým avantgardním designem, svou prostorností a dobrým využitím prostoru, svými kvalitami a povrchovými úpravami. Dokonalou kombinací světla, přírody a také golfovou orientací.

Vše do nejmenších detailů...
Exkluzivní domy se 3 a 4 ložnicemi jsou rozmístěné na 2 až 3 podlažích v závislosti na dispozici. Jsou orientovány na jih se soukromými zahradami lemujícími golfové hřiště a se 2 parkovacími místy. V objektu nás přivítá velkolepý otevřený prostor obývacího pokoje - jídelny s plně vybavenou kuchyní. Světlo, které zaplavuje celou místnost vychází z velkých nadrozměrných oken, která vedou na částečně zastřešenou terasu a zahradu. V prvním patře najdeme hlavní ložnice a koupelny, které se mohou pochlubit výhledem do krajiny. V nejvyšším patře si můžete užít nádherné solárium. Domy se 4 ložnicemi mají velkou kancelář s koupelnou. Pohodlí je v těchto báječných domech zaručeno po celý rok díky skvělému systému teplé a studené klimatizace s vysokou energetickou účinností.

...žít a užívat si.
Ať už si užíváte vynikající gastronomické možnosti této oblasti s nekonečným výběrem tapa barů nebo dáváte přednost obědu v některé z jejích vynikajících restaurací, jedna věc je jistá. Tato oblast nabízí nepřeberné množství kulinářských specialit. San Roque je bohaté na kulturní kontrasty a je atraktivní oblastí, jejíž historie a tradice jsou silně zakořeněny v jejích obyvatelích, zvycích, stoletých fasádách a úzkých uličkách a tradičních náměstích. To vše se spojilo s luxusní současnou urbanizací navrženou s ohledem na Vaše pohodlí v jedinečném prostředí, kde se setkávají moře a hory. Do jedné hodiny se dostanete na mezinárodní letiště Malaga. Dále za patnáct minut na letiště Gibraltar (s přímými lety do Madridu 55 minut)

Pro více informací mě kontaktujte

Informace o nabídce

Lokalita
UliceSkryto
č. domovní / č. orientačníSkryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky290-NP00160
Datum aktualizaceDnes
Poloha objektuřadový
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2175
Užitná plocha m2153
Plocha parcely m2273
Počet podlaží objektu2
StavbaRodinný dům
ZástavbaRekreační
Popis domu
KategorieDomy a vily
Druh domuRodinný dům
Typ domuPřízemní
Stav domuVe výstavbě (hrubá stavba)
OrientaceJih
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška148/2007 Sb.
Nabídka se nachází v obci San Roque. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.
*
*
*
lname: