Prodej stavebního pozemku v obci Aš

Prodej stavebního pozemku v obci Aš

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji pozemek na adrese Purkyňova, v obci Aš. Jedná se o pozemek o celkové ploše 555 m². Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají místo pro výstavbu vlastního domu nebo využití jako investiční příležitost.

Pozemek poskytuje dostatek prostoru pro realizaci vašich plánů a představ. S rozlohou 555 m² máte možnost postavit dům se zahradou, garáží a dalšími doplňky dle vašich individuálních požadavků. Zastavitelnost pozemku může být až 20%, což je naprosto dostačující.

Díky výhodné poloze a blízkosti hraničního přechodu je poloha pozemku strategická. Nachází se v obci Aš, která je oblíbenou lokalitou díky své přírodní kráse a současně je dobře dostupná veškerým občanským vybavením. Okolí nabízí mnoho možností pro aktivní trávení volného času, jako jsou procházky v přírodě, cyklistické výlety nebo sportovní aktivity.

Pozemek je vhodný pro jednotlivce nebo podnikatele hledající investiční příležitost. Díky své výhodné poloze a rozloze nabízí tato nemovitost perspektivu a může být využívána pro různé účely dle vašich potřeb.

Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte nás kontaktovat.

Informace o nabídce

Lokalita
OkresCheb
Obec
Parcela1091/2
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky273-NP02778
Datum aktualizace06.03.2024
Umístění objektuCentrum obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m2555
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
fullname: phone: