Služby, které Vám nabízím

Kromě klasického prodeje a pronájmu nemovitosti Vám mohu pomoci také v řadě jiných služeb, které jsou potřeba při prodeji nebo koupi nemovitosti. Važte si Vašeho času a dejte plnou důvěru do mých zkušeností.

Spolehnout se na mě můžete zejména v těchto oblastech.

 

Prodej Vaší nemovitosti

Chcete svou nemovitost prodat rychle, bez starostí a za co možná nejvyšší cenu? Se mnou se rozhodně nespálíte. Postarám se o vše od naší první schůzky, přes inzerování nemovitosti a osobní prohlídky až po finální podpis smluv a obdržení kupní ceny na Váš účet.

Pronájem nemovitosti

Pronajímat nemovitost na vlastní pěst může být pořádný stres. Se mnou ale zvládnete všechno hladce.

Osobně zájemce o pronájem prověřím, takže budete mít jistotu včasného placení nájmu i slušného chování a ohleduplnosti k nemovitosti a jejímu zařízení.

Všechny nájemce prověřujeme, jestli nemají dluhy a exekuce. Snažíme se získat reference z předchozího nájmu.

Koupě

Chcete koupit dům nebo byt, ale žádná z dosud zveřejněných nabídek na internetu vás nezaujala? Najdu vám to pravé bydlení pro vás i vaši rodinu. Společně probereme vaše představy a pokusíme se najít dokonalé řešení. Netrapte se zbytečně věčným pročítáním internetových nabídek, jde to i jednoduše. 

Štítek PENB

Našli jste nemovitost snů, ale stojí více, než máte naspořeno? Už vás nebaví platit nájem a chcete se stěhovat do vlastního?Doporučím Vám prověřeného odborníka na finanční poradenství, který Vám doporučí nejvhodnější variantu.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Pokud chcete prodat nemovitost, musíte mít jasnou představu o její ceně.

Cenové mapy nebo porovnávání s podobnými nemovitostmi je velice často zavádějící. Díky mé praxi vám mohu tržní cenu nemovitosti odhadnout s co největší přesností.

Využívám k tomu data z katastru, kde jsou přesné kupní ceny. To nám zaručí vyšší přesnost odhadu.

Investice do realit

Investice do nemovitostí je dle mého názoru nejlepší způsob zhodnocení peněz. Při vysoké inflaci se nevyplatí držet peníze na běžných účtech a proto je nyní ideální čas na koupi. V porovnání například s investicemi do kryptoměn je tato forma velmi málo riziková. Průměrné zhodnocení nemovitostí je 3 až 5 procent za rok. Oblíbené jsou nyní investice do zahraničních nemovitstí.

Zaujaly Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
email: fname: